Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Представники Товариства взяли участь в обговоренні проектів EaPTC «Україна-Молдова»

25 липня 2018

У Вінниці 25 липня відбулася експертна зустріч представників проектів, що реалізуються в рамках Програми територіального співробітництва EaPTC «Україна-Молдова». Проект «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства» презентували голова МГО «Україна-Польща-Німеччина», голова Єврорегіону «Дністер» Сергій Татусяк та заступник голови Вінницького обласного осередку МГО «Україна-Польща-Німеччина», голова ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець.

Загалом було обговорено три проекти, які впроваджуються на Вінниччині EaPTC «Україна-Молдова». Це – «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», який реалізовує ГО «Єврорегіон «Дністер» в партнерстві з молдовською ГО «Кутезаторул»; «Сільський туризм як правильний крок на шляху розвитку транскордонного співробітництва», який реалізовують Сорокський район Республіки Молдови та Ямпільський район України; «Розвиток співпраці у сфері поводження з твердими побутовими відходами» Чечельницької селищної ради Вінницької області. Загалом Програма підтримала 15 проектів з України та Молдови.

– Головними пріоритетами цієї програми для проектів були: заохочення тісних ділових зав’язків, розвиток альтернативних можливостей зайнятості в сільських місцевостях, вирішення транскордонних екологічних проблем, підвищення рівня готовності до надзвичайних ситуацій, а також сприяння культурній різноманітності та соціальній цілісності етнічних меншин тощо, – зазначила регіональна експертка проекту «Посилення впливу громадськості на розвиток територіального співробітництва України, Білорусі та Молдови» у Вінницькій області Анастасія Ланова.

Зустріч експертів організували ГО «Центр транскордонного співробітництва» (м. Чернігів) в партнерстві з УНП ФГС СхП та Асоціацією регіональних аналітичних центрів в рамках проекту «Посилення впливу громадськості на розвиток територіального співробітництва України, Білорусі та Молдови» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія».


повернутися до списку