Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Кім Чен Ін забороняє пити, співати та святкувати Дня Матері

21 листопада 2017

Північна Корея заборонила зібрання, що включають вживання алкоголю та співу, ця заборона намагається придушити "можливий негативний вплив" санкцій проти Північної Кореї у відповідь на нещодавні ядерні випробування.

переглянути


У Нігерії 50 людей загинули в результаті теракту в мечеті

21 листопада 2017

У Нігерії через терориста-смертника, який підірвав себе у мечеті загинуло не менше 50 людей у мечеті у північно-східній Нігерії у вівторок у найбільшому масовому вбивстві цього року.

переглянути


Аргентина затамувала дихання: військовий підводний човен зник в Атлантиці

20 листопада 2017

Вся Аргентина затамувала дихання, оскільки відомо, що військовий підводний човен «ара Сан-Хуан» з 44-ма членами екіпажу на борту, зник у холодних водах Південної Атлантики, біля узбережжя Патагонії, більше 2-х днів.

переглянути


Німеччина, Ангела Меркель тремтить: «Уряд - це ультиматум лібералів»

20 листопада 2017

Крістіан Лінднер: "Приймає завтра уряд рішення чи ні. Ми могли б піти на дострокові вибори».

переглянути


Молдова завжди було цікавим місцем

20 листопада 2017

Гроші, які зникають з берегів, шпигунство, вбивство політиків, - це лише деякі з історій, що надходять з маленької республіки, поділеної між Росією та Європою.

переглянути


Мугабе не заявив про відставку. Це буде імпічмент

20 листопада 2017

В вівторок (14.11.17) в Зімбабве розпочався військовий переворот. Його метою є відставка чільного президента країни Роберта Мугабе, якому нині 93 роки, 37 з яких він стоїть на чолі держави.

переглянути


Шедевр Леонардо продається за рекордні £ 340 млн

18 листопада 2017

Останню з картин Леонардо да Вінчі, знайдену в приватній колекції продали на аукціоні, стартова ціна картини складала $ 100 мільйонів. Про аукціон, на якому буде продана картина великого Леонардо повідомляє The Times. Картина, яку датують XVI століттям, носить назву Salvator Mundi (в перекладі з латині "Спаситель світу"), на ній зображений Ісус Христос.

переглянути


"Говорячи про мови та державні закупівлі, ми чекаємо парламентських дебатів"

13 листопада 2017

Що стосується поточного перегляду Закону про державні закупівлі, то доцільно очікувати парламентських дебатів, перш ніж змінювати його, щоб забезпечити, кандидатури Конфедерації, які не були написані німецькою мовою. Це думка Федеральної ради, яка пропонує відхилити пропозицію національного радника Жака Буржуа.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео