Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Вартість Brexit невизначена, кажуть аудитори

23 квітня 2018

Сукупні витрати на Brexit залишаються невизначеними, говорять аудитори, так як ще багато залежить від майбутніх подій. Національна контрольно-ревізійна комісія заявила, що сума в 35-39 мільярдів фунтів стерлінгів, запропонована урядом, була «розумною оцінкою».

переглянути


Акаунти кремлеботів поширили 45000 фальшивих новин після газової атаки на Сирію

22 квітня 2018

Службовці Білого Дому оцінили, що за останні два тижні збільшилась кількість повідомлень від автоматичних облікових записів Twitter та акаунтів інших веб-сайтів, пов’язаних з Москвою на 4000%.

переглянути


Чому Білий дім прагне отримати записи, які ФБР отримали з офіса Майкла Коєна

22 квітня 2018

Президент Дональд Трамп та його союзники зіткнулись з новим рівнем тривоги після рейда на його особистого адвоката, побоюючись глибшого викриття Трампа, його внутрішнього кола та його дорослих дітей. Він хвилюється за те, чого точно не знає, що було на електронних записах та інших документах.

переглянути


Девід Кемерон сказав, що Захід повинен "віднайти свою демократичну харизму"

22 квітня 2018

Колишній прем'єр-міністр виступив на засіданні у Вашингтоні з доповіддю про "нестабільні держави". Відповідаючи на запитання про зростання популістських рухів у західних демократіях, він сказав: «Я думаю, що нам потрібно знову віднайти нашу демократичну харизму на Заході і пишатися тим фактом, що ми дійсно демократія.

переглянути


Вчителів дістало!

19 квітня 2018

В суботу 28 квітня під будинком міністерства освіти Польщі відбудеться загальнопольська маніфестація протесту під гаслом «Нас дістало!». ZNP – польська профспілка педагогів вимагає підвищення оплати праці на 1 тисячу злотих (близько 7500 грн.) і відставки міністра освіти.

переглянути


Макфол запропонував альтернативу терміну «холодна війна – 2»

16 квітня 2018

Колишній посол США в Москві Майкл Макфол запропонував змінити термін «холодна війна-2»на інше визначення. "Замість «холодної війни-2.0» я віддаю перевагу фразі «горячий мир». - написав 0 у своєму Twitter.

переглянути


Після атаки західної коаліції у Сирії Путін підданий критиці співвітчизників

15 квітня 2018

Путіна критикують, що він занадто «м’який» і знову «ковтає» зневагу від Вашингтону.

переглянути


Трамп звинувачує ФБР, що обшук у його адвокатів – це "напад на нашу країну"

11 квітня 2018

У Вашингтоні ФБР в понеділок вранці провело обшуки в офісі юриста президента Дональда Трампа Майкла Д. Коена, перевіряючи бізнес-записи, електронні листи та документи.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео