Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Саакашвілі вже не українець?

27 липня 2017

Поки всі польські медіа мовчали, спостерігаючи за інтригою із позбавленням М.Саакашвілі українського громадянства, польська редакція російської мережі Sputniknews, не дочікуючись офіційного підтвердження інформації оприлюдненої на сайті Ігоря Мосійчука, вчора увечері злорадно запитала, чи Саакашвілі вже не Українець. І подали красномовну цитату про «мандрівний грузинський цирк».

переглянути


5 стратегій для подолання фінансової напруги

24 липня 2017

Забагато боргів, не вистачає грошей, діти, шлюб… Список може продовжуватися. Є багато причин, через які ви можете відчувати певний фінансовий стрес. Але коли ви виснажені, це впливає на інші аспекти вашого життя. Через стресові відчуття вам важко зосередитися на роботі чи виконувати завдання вдома, або зосередитись на ваших стосунках. Знаючи, що у вас є план, який допоможе вам впоратись з вашою фінансовою ситуацією, ви будете менше турбуватися і зможете більше зосередитись на своєму житті та розслабитись. Є кілька речей, які ви можете зробити прямо зараз, щоб зменшити вашу фінансову напругу та полегшити щоденну роботу.

переглянути


Ми, мабуть, не єдині : NASA знаходить 10 "землеподібних"світів

21 липня 2017

Офіційний каталог зараз містить 4034 "кандидатів" - крихітні плямки в яких, як вважається, свідчать про наявність планет навколо зірок.

переглянути


Чому будь-яка країна не може виграти війну?

20 липня 2017

Юваль Ноа Харарі (Yuval Noah Harari) переконаний, що будь-яка сучасна країна не зможе виграти війну. Письменник каже, що останні кілька десятиліть були самою мирної епохою в історії людства . Вперше коли-небудь люди вмирають менше від людського насильства, ніж від ДТП, ожиріння або навіть самогубства. У той час як у ранніх сільськогосподарських спільнотах людське насильство викликало до 15% всіх людських смертей, а в двадцятому столітті воно викликало 5%, сьогодні воно становить лише близько 1%. Але тим не менш, міжнародний клімат швидко погіршується. Як мирне населення, так і експерти побоюються, що, як і в 1914 році, вбивство австрійського ерцгерцога викликало Першу світову війну так і зараз може статись щось схоже.

переглянути


Він сидів 17 років, тому що він був схожий на грабіжника

19 липня 2017

Це неймовірно, вони схожі як дві краплі води, і ця схожість коштувала Річарду Джонсу (41 р) великих страждань. За свого двійника він відсидів 17 років у в'язниці!

переглянути


123 жертви вибуху цистерни, люди горіли живцем!

19 липня 2017

У недільний ранок медіа отримали звістку з Пакистану. Там стався вибух цистерни(у провінції Пенджаб), в результаті якого смерть понесли 123 особи, отримали пошкодження понад 100 осіб. Багато з жертв згоріло живцем!

переглянути


Антиімміграційна політика Трампа не подобається американцям.

18 липня 2017

Переважна більшість американців не підтримують масових депортацій, про які заявила адміністрація Дональда Трампа. З дослідження, проведеного незалежною організацією Public Religion Research Institute, слідує, що ледве 16 відсоток американців за те, щоб переловити і усунути з штатів всіх незадокументованих іммігрантів.

переглянути


ЩО ЦЕ ЗА ГАНЧІРКА? - Яцек Саріуш-Вольський про Дональда Туска

17 липня 2017

- Я був на пленарному засіданні, коли Дональд Туск підтримав дії єврокомісії, які ведуть до санкцій проти Польщі. «То був політичний і моральний протест щодо наклепу Польщі,починаючи з ініціювання процедури ст.7 проти нашої країни Європейською Комісією, після двох резолюцій Європейського Парламенту і ставлять помилкові тези», - пояснив він.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео