Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Україна: немає умов для оголошення перемир'я на Донбасі

21 лютого 2017

Дії проросійських сепаратистів на Донбасі сприяють тому, що там поки що немає умов для оголошення перемир'я, – заявив представник українського генштабу Леонід Матіухін.

переглянути


Що світ думав про президентські вибори у США 2016

21 лютого 2017

Світ з жахом і захопленням спостерігав за президентськими виборами в США. Багато хто вважав що президентство Хілларі Клінтон забезпечило би необхідну стабільність у всьому нестабільному світі, але деякі іноземні гравці вболівали за перемогу Дональда Трампа. Думка іноземних політиків, експертів та звичайних громадян про вибори в США і про президента Трампа.

переглянути


Українці заснували футбольний клуб "Динамо" Вроцлав. І грають в польській лізі

20 лютого 2017

У Вроцлаві близько 40 тисяч українців. Вони втекли від війни на навчання або на роботу. Кілька місяців тому заснували перший закордонний футбольний клуб в Польщі і виступили в офіційних матчах ліги.

переглянути


Проблема нового польського націоналізму

20 лютого 2017

Після останніх виборів в Польщі націоналізм набув негативного значення. Коли на Заході описують партію Право та Справедливість, то слово «націоналістичний» використовують у негативному значенні, як от «ксенофобний» та «популістський».

переглянути


Україна продала більше зброї

17 лютого 2017

Польські медіа аналізують зростання експорту зброї з України та майбутню співпрацю з Польщею.

переглянути


Німецький націоналізм може стримуватися тільки в об'єднаній Європі

17 лютого 2017

Кордони Німеччини коливалися протягом історії через різні причини: іноземні вторгнення у XVII та XVIII століттях, прояви агресії у XIX та XX. Маргарет Тетчер вважала країну дестабілізуючим чинником у Європі та намагалася врівноважити ситуацію за допомогою СРСР. Гельмут Коль (Helmut Kohl) був з нею частково згоден та намагався стримувати націоналізм за допомогою створення Європейського Союзу. Однак подальший економічний розвиток Німеччини, впровадження євро додали країні політичної ваги.

переглянути


Українські військові готові до операцій на Балканах

16 лютого 2017

Польські медіа відрапортували про повну готовність до військових операцій польсько-литовсько-українського військового формування. Багатонаціональна бригада готова до роботи

переглянути


СЕТА не є досконалим, але радикальні ліві в Європі неправильно протистоять цьому

16 лютого 2017

Підписання договору про вильну торгівлю між ЄС та Канадою (CETA – Comprehensive Economic and Trade Agreement) є важливим прогресивним кроком. Однак на фоні підвищеного популізму в Європі зараз, угода викликала масу невдоволень та гніву.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео