Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Огляд іноземних ЗМІ

Найстаріший у світі анекдот

26 травня 2017

Історія найстарішого відомого нам анекдоту нараховує 3900 років. Звучить так: «Чого не було ніколи, навіть за незапам’ятних часів – не було так, щоб жінка пукнула сидячи на колінах у чоловіка». Це шумерський жарт, який науковці університету Волвергемптона вважають найстарішим анекдотом на світі.

переглянути


Українці найбільше люблять поляків

25 травня 2017

Українці дуже добре ставляться до поляків, показує проведене дослідження, на яке посилається сайт. Польщу «люблять» 58% українців (з них 15% - «дуже люблять»). 36% ставляться нейтрально, 4% - негативно, 1% - дуже негативно.

переглянути


Кібератаки Росії на США: У Трампа зробили несподівану заяву

24 травня 2017

Майбутній керівник апарату співробітників Білого дому Райнс Прібес, який є найближчим помічником президента США ДональдаТрампа, не виключив, що нова американська адміністрація вживе якісь заходи відносно Росії у зв'язку з приписуваними їй кібератаками.

переглянути


Німецька економіка не урівноважена - але Трамп має не правильну відповідь

22 травня 2017

Можна почути заперечення, що інфраструктура і державні послуги відносяться до сектора товарів, які не продаються, тому збільшення витрат на них не приведе до зростання імпорту і не понизить профіцит рахунку поточних операцій. Проте річ у тому, що, коли уряд країни, чия економіка знаходиться в стані повної зайнятості, перенаправляє ресурси на виробництво товарів, «які не продаються», тоді домогосподарствам і компаніям доводиться шукати інші способи задоволення попиту на товари, які продаються. Єдиний гарантований шлях в цьому випадку - купувати більше імпорту, витрати на який неминуче підвищаться.

переглянути


Нові політичні розбіжності в Європі

22 травня 2017

Боротьба за Україну - не перший 'шторм', що тіпав стосунки між ЄС і Росією у бурхливу пострадянську епоху. Звичайно, між ними встановилися міцні економічні зв'язки: трохи більше половини російського експорту доводиться на країни розширеного ЄС, а той, у свою чергу, залежить від постачань нафти і газу з Росії. Проте на політичному рівні між ними наростає взаємна недовіра.

переглянути


"Краща в Росії юридична фірма 2016 року" не знайшла зв'язку Трампа з Москвою

20 травня 2017

12 травня президент США надав документ від адвокатської контори Morgan, Lewis & Bockius, в якому підтверджується, що у Дональда Трампа немає інвестицій в Росії, і що він не отримує яких-небудь доходів від російських джерел.

переглянути


Чому Трамп не зможе "зробити Америку великою знову"?

18 травня 2017

Передусім, тому що Трамп заблокований у Білому домі і є ізгоєм для американської еліти, навіть пересівши в президентське крісло. Його тролить мейнстрімна преса, йому доводиться виправдовуватися у всьому і так і не вдається виправдатися.

переглянути


Партія Меркель завдає поразки Шульцу на його політичній батьківщині

17 травня 2017

Вибори в Північному Рейні-Вестфалії називають "генеральною репетицією" виборів до федерального парламенту, які призначені на 24 вересня.

переглянути


Випадкові фото

 

Випадкові відео