Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Товариство презентувало методичний посібник, напрацьований спільно зі шведськими партнерами

27 травня 2017

 

26 травня в офісі Вінницького обласного відділення МГО «Україна-Польща-Німеччина» разом із партнерами з Києва відбувся workshop в рамках реалізації спільного проекту з Folkuniversitet (Уппсала, Швеція) «Модель соціального партнерства для співпраці між громадянським суспільством і органами місцевого самоврядування в Україні», який фінансувався фондом FORUM SYD. Під час воркшопу було презентовано брошуру методичних рекомендацій «Практичний посібник: Як створити успішну громадську організацію? Покрокова Інструкція». Також учасниками було обговорено питання якісної імплементації досвіду шведських партнерів щодо діяльності громадських організацій у регіонах України.

Ініціатором реалізації проекту виступив Folkuniversitet, партнерами в Україні стали: Вінницький обласний осередок МГО «Україна-Польща-Німеччина» (Вінниця), Дніпропетровський дитячо-юнацький центр міжнародного співробітництва «Колобок» (Дніпро), Громадська організація «Громадський центр соціально-активних молодіжних ініціатив» (Львів), Дім Свободи «Україна» (Київ). До участі в проекті також долучилися представники Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» та ВФСТ «Колос» АПК «України» у м. Києві.

Головною метою було допомогти українським громадським організаціям напрацювати систему роботи з партнерами та органами влади на прикладі досвіду шведських партнерів. 


повернутися до списку