Україна - Польща - Німеччина
Міжнародне товариство

Товариство підписало угоду про співпрацю зі шведським «Folkuniversitetet»

16 грудня 2016

13 грудня у м. Уппсала (Швеція) голова Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» Сергій Татусяк та ректор Folkuniversitetet Джозеф Ахман підписали двосторонню угоду про співпрацю організацій. Угода передбачає реалізацію міжнародних грантових програм, проектів та обмін досвідом між сторонами у сферах, що стосуються їхньої діяльності.

– Я радий вітати вас у нашому університеті. Надіюся, що такий активний старт нашої співпраці продовжиться реалізацією інших спільних проектів та програм, - зазначив ректор Джозеф Ахман.

– Напрям євроінтеграції є пріоритетним у нашій роботі, тому ми дуже зацікавлені у тісній співпраці, реалізації спільних проектів, програм та обміну досвідом. Ми вже рік працюємо із Департаментом міжнародної співпраці Folkuniversitetet і реалізовуємо два довгострокових проекти під координуванням університету, - сказав Сергій Татусяк.

Так із жовтня 2015 року Вінницький обласний осередок МГО «Україна-Польща-Німеччина» долучився до проекту «Igma3», що реалізовує в Україні Спілка молодіжних організацій Вінниччини. Мета проекту полягає у вдосконаленні якості освіти, надання консультацій із питань кар`єри та працевлаштування безробітної молоді, підвищення професійного рівня працівників, які надають такі консультації та працюють в організаціях, що сприяють інтеграції безробітних на ринок праці.

А вже у жовтні 2016 року стартував новий проект сторін-партнерів – «Igma Femina». ВОО МГО «Україна-Польща-Німеччина» став офіційним партнером проекту в Україні. Його метою є підвищення доступності для жінок-мігрантів, внутрішньо переміщених жінок виходу на ринок праці з урахуванням гендерних аспектів їх консультування.

Додамо, що обидва проекти реалізується за підтримки Європейської комісії в рамках комплексної програми освіти, підготовки кадрів, молоді і спорту Еразмус+. Наразі Folkuniversitetet та МГО «Україна-Польща-Німеччина» працюють над підготовкою нових концептів міжнародних проектів.


повернутися до списку